Get Adobe Flash player
Kalendarium
MOW w Podzamczu
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
13064564

Your IP: 34.205.93.2
Server Time: 2020-09-27 09:00:55

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
 Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.9 grudnia uczniowie klasy 2 b gościli w Przedszkolu Happy Days w Kielcach.  
Spotkanie z przedszkolakami wzbudziło ogromne emocje. Maluszki, specjalnie dla nas,  przygotowały piękne kolędy i pastorałki.

Wizyta świętego Mikołaja, aniołków, diabełków i zielonych krasnali w Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Nasi wychowankowie wykonywali wraz z maluchami bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, gimnazjaliści czytali ciekawe bajki.
Przedszkolaki były bardzo zadowolone z efektów, bo uśmiech nie schodził im z twarzy.
Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej buźce można było początkowo zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście były bardzo grzeczne.
Będziemy długo wspominali ten dzień, dzieląc się wrażeniami, a już niedługo znowu odwiedzimy zaprzyjaźnione Przedszkole.
Wyjazd zorganizowały panie: B. Kamińska, E. Kukulska i B. Duszyńska.

Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.Mikołaj czyta maluszkom, czyli 2 B  z wizytą u przedszkolaków.

Realizowane Projekty Unii Europejskiej

Czas na lepsze jutr...

Projekt skierowany jest do: Uczniów z klas I,II,III Gimnazjum Specjalnego nr 1 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Podzamczu Chęcińskim oraz uczniów klas I, II, III  Gimnazjum Specjalnego nr 2 w Młodzieżowym...

ARS, czyli jak dbać ...

Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podzamczu po raz trzeci przystąpił do projektu „ARS, czyli jak dbać o miłość?” – nowoczesna edukacja dla młodzieży ponadgimnazjalnej z zakresu profilaktyki uzależnień.  Starając się wesprzeć...

Czas na lepsze jutro

Okres realizacji projektu: od 03.09.2012r do 31.07.2014r Projekt skierowany jest do uczniów z klas I, II, III Gimnazjum Specjalnego nr 1 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Podzamczu Chęcińskim oraz uczniów...

012
San Damiano Franciszkańskie Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień
          
Urząd Gminy Chęciny
 
          
Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
 
          
Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach
          
Teatr im. S.Żeromskiego w Kielcach
          
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach
     
Artmedik Szptal Specjalistyczny w Jędrzejowie
          
Dom Pomocy Społecznej
 
          
Muzeum Wsi Kieleckiej