Get Adobe Flash player
Kalendarium
MOW w Podzamczu
Grudzień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2603849

Your IP: 54.82.112.193
Server Time: 2017-12-12 10:27:08

Kadra kierownicza

Dyrektor – Bogdan Kalwat – tel. 41 3151072 wew. 10

Wicedyrektor – Grażyna Kozioł tel. 41 3151072  wew. 12

Kierownik ds. opiekuńczo – wychowawczych – Robert Lewicki tel. 41 3151072   wew. 40

 

Administracja

Główna księgowa – Anna Odej tel. 41 3151072    wew. 15

Kierownik ds. administracyjnych – Włodzimierz Chatys tel. 41 3151072   wew. 30

Pracownik kadrowy – Martyna Wróblewska tel. 41 3151072 wew. 14

Pracownik socjalny – Justyna Kowalczyk tel. 41 3151072 wew. 60

 

Wychowawcy:

 

Grupa I – tel. 41 3151072 wew. 41

  1. Paweł Strączyński
  2. Łukasz Piotrowski
  3. Jacek Binkowski

Grupa II – tel. 41 3151072 wew. 42

  1. Sebastian Dąbrowski
  2. Tomasz Chodynko
  3. Paweł Kowalczyk

Grupa III – tel.41 3151072 wew. 43

  1. Andrzej Biernat
  2. Monika Posłowska
  3. Stanisław Kurkowski
  4. Marek Sawadro

 Grupa IV – tel. 41 3151072 wew. 44

  1. Monika Gołuch
  2. Marian Sokołowski
  3. Mateusz Osman
  4. Irena Patyna 

Grupa V - tel.  41 3151072 wew. 64

  1. Monika Filipowicz
  2. Edyta Kielasińska
  3. Justyna Doroz
  4. Agata Marjańska 

Nauczyciele

 

Zofia Kłys – wychowawca klasy I Ka – przedmioty zawodowe

Małgorzata Mikołajczyk – wychowawca klasy IK b – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, biblioteka

Izabela Banasik – wychowawca klasy I M – przedmioty zawodowe, wiedza o społeczeństwie, informatyka, plastyka

Jolanta Dziewięcka – wychowawca klasy III a gimnazjum – matematyka, technika i bezpieczeństwo w gastronomii

Katarzyna Głowacka – wychowawca klasy II gimnazjum, język niemiecki, WDŻR, socjoterapia, zajęcia artystyczne

Beata Duszyńska – wychowawca klasy III  gimnazjum – język polski,

Ewelina Piotrowska – przedmioty zawodowe, wychowawca klasy II M i II K

Teresa Bruderek – historia

Jerzy Kamiński – język angielski

Iwona Kosztołowicz – chemia

Andrzej Bożek – fizyka

Beata kamińska - geografia

Zofia Kłys, Izabella Banasik – biologia

Tomasz Chodynko– muzyka

Tomasz Mróz – wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne

Mateusz Osman – wychowanie fizyczne

Elżbieta Kukulska – przedmioty zawodowe

Sławomir Ciosek - religia

Psycholog – Danuta Raczyńska – tel. 41 3151072 wew. 22

Pedagog – Aneta Wersocka – tel. 41 3151072 wew. 21

San Damiano Franciszkańskie Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień
          
Urząd Gminy Chęciny
 
          
Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
 
          
Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach
          
Teatr im. S.Żeromskiego w Kielcach
          
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach
     
Artmedik Szptal Specjalistyczny w Jędrzejowie
          
Dom Pomocy Społecznej
 
          
Muzeum Wsi Kieleckiej